MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
08.00 - 09.00A.F.A.
AFA 1
08.40 - 09.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 3
08.40 - 09.40
Manuele M.

Fitness Postural
09.00 - 09.50
Stefano S.

A.F.A.
AFA 2
09.40 - 10.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 3
10.40 - 11.40
Federica V.
A.F.A.
AFA 1
08.40 - 09.40
Federica V.

A.F.A.
AFA 5
09.40 - 10.40
Federica V.

A.F.A.
AFA 2
09.40 - 10.40
Manuele M.

A.F.A. Neuro
AFA NEUROLOGICO
10.40 - 11.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 4
10.40 - 11.40
Federica V.
A.F.A.
AFA 4
08.40 - 09.40
Federica V.

A.F.A.
AFA 5
09.40 - 10.40
Manuele M.

A.F.A. Neuro
AFA NEUROLOGICO
10.40 - 11.40
Manuele M.
09.00 - 10.00Fitness Postural
09.00 - 09.50
Stefano S.
10.00 - 11.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
SOFT PER TUTTI
10.00 - 10.50
Fausto V.
Alberto S.
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00Fitness Core Mobility
13.00 - 13.40
Michael A.

Fitness Postural
13.00 - 13.50
Stefano S.
Ju-Jutsu
AUTODIFESA FEMMINILE
13.00 - 14.00
Stefano S.
Maurizio L.
Fitness Core Mobility
13.00 - 13.40
Michael A.

Fitness Postural
13.00 - 13.50
Stefano S.
Ju-Jutsu
AUTODIFESA FEMMINILE
13.00 - 14.00
Stefano S.
Maurizio L.
Fitness Core Mobility
13.00 - 13.40
Michael A.

INDOOR CYCLING (SPINNING)
IMMORTALE
13.00 - 13.50
Fausto V.
Alberto S.

Fitness Postural
13.00 - 13.50
Stefano S.
14.00 - 15.00Area benessere
14.20 - 15.10
Stefano S.
Area benessere
14.20 - 15.10
Stefano S.
Mixofitness
14.30 - 15.30
Gabriele G.

Mixodance Senior
15.30 - 16.30
Gabriele G.

Mixodance 3
16.30 - 17.30
Gabriele G.

Mixodance 4
17.30 - 18.30
Gabriele G.

Mixodance Teen
18.30 - 19.30
Gabriele G.
15.00 - 16.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
SOFT PER TUTTI
15.00 - 15.30
Fausto V.
Alberto S.

Mixodance Teen
15.30 - 16.30
Gabriele G.

Baby Gym
16.15 - 17.05
Stefano S.

Mixodance 2
16.45 - 17.40
Gabriele G.

Mixodance 3
17.40 - 18.35
Gabriele G.

INDOOR CYCLING (SPINNING)
BIMBI E RAGAZZI
18.00 - 18.45
Fausto V.

Mixodance 4
18.35 - 19.30
Gabriele G.

INDOOR CYCLING (SPINNING)
PER ADULTI
19.10 - 20.00
Fausto V.

Mixofitness
19.30 - 20.30
Gabriele G.

Mixodance Senior
20.30 - 22.00
Gabriele G.
Mixodance Teen
15.30 - 16.30
Gabriele G.

Baby Gym
16.15 - 17.05
Stefano S.

Mixodance 2
16.45 - 17.40
Gabriele G.

Mixodance 3
17.40 - 18.35
Gabriele G.

INDOOR CYCLING (SPINNING)
BIMBI E RAGAZZI
18.00 - 18.45
Alberto S.

Mixodance 4
18.35 - 19.30
Gabriele G.

INDOOR CYCLING (SPINNING)
PER ADULTI
19.10 - 20.00
Alberto S.

Mixofitness
19.30 - 20.30
Gabriele G.

Mixodance Senior
20.30 - 22.00
Gabriele G.
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00Judo Bimbi A (6-8)
17.10 - 18.00
Samantha M.
Judo Bimbi A (6-8)
17.10 - 18.00
Vincenzo M.
Judo Bimbi A (6-8)
17.10 - 18.00
Samantha M.
18.00 - 19.00Judo Bimbi B (9-11)
18.05 - 19.00
Vincenzo M.

A.F.A.
AFA 8
18.10 - 19.00
Manuele M.
Judo Bimbi B (9-11)
18.05 - 19.00
Samantha M.

A.F.A.
AFA 8
18.10 - 19.00
Manuele M.
Judo Bimbi B (9-11)
18.05 - 19.00
Vincenzo M.
19.00 - 20.00Power Games
19.00 - 00.00
Stefano S.

Judo Ragazzi (12-17)
19.00 - 20.00
Vincenzo M.

Ju-Jutsu
JU-JITSU
19.30 - 21.00
Maurizio L.

Judo Adulti (18+)
20.00 - 21.30
Massimiliano B.
Judo Ragazzi (12-17)
19.00 - 20.00
Andrea T.

Power Games
19.00 - 20.30
Stefano S.

Ju-Jutsu
JU-JITSU
19.30 - 21.00
Stefano S.
Maurizio L.

Judo Adulti (18+)
20.00 - 21.30
Alessandro S.
Judo Ragazzi (12-17)
19.00 - 20.00
Giovanni T.

Power Games
19.00 - 20.30
Stefano S.

Ju-Jutsu
JU-JITSU
20.00 - 21.30
Stefano S.
Maurizio L.

Judo Adulti (18+)
20.00 - 21.30
Massimiliano B.
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
16.00 - 17.00Mixodance 2
16.45 - 17.40
Gabriele G.
Mixodance 2
16.45 - 17.40
Gabriele G.
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
14.00 - 15.00Area benessere
14.20 - 15.10
Stefano S.
Area benessere
14.20 - 15.10
Stefano S.
15.00 - 16.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00 - 11.00A.F.A. Neuro
AFA NEUROLOGICO
10.40 - 11.40
Manuele M.
A.F.A. Neuro
AFA NEUROLOGICO
10.40 - 11.40
Manuele M.
11.00 - 12.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
08.00 - 09.00A.F.A.
AFA 1
08.40 - 09.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 3
08.40 - 09.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 2
09.40 - 10.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 3
10.40 - 11.40
Federica V.
A.F.A.
AFA 1
08.40 - 09.40
Federica V.

A.F.A.
AFA 5
09.40 - 10.40
Federica V.

A.F.A.
AFA 2
09.40 - 10.40
Manuele M.

A.F.A.
AFA 4
10.40 - 11.40
Federica V.
A.F.A.
AFA 4
08.40 - 09.40
Federica V.

A.F.A.
AFA 5
09.40 - 10.40
Manuele M.
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00A.F.A.
AFA 8
18.10 - 19.00
Manuele M.
A.F.A.
AFA 8
18.10 - 19.00
Manuele M.
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
16.00 - 17.00Baby Gym
16.15 - 17.05
Stefano S.
Baby Gym
16.15 - 17.05
Stefano S.
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
13.00 - 14.00Ju-Jutsu
AUTODIFESA FEMMINILE
13.00 - 14.00
Stefano S.
Maurizio L.
Ju-Jutsu
AUTODIFESA FEMMINILE
13.00 - 14.00
Stefano S.
Maurizio L.
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00Ju-Jutsu
JU-JITSU
19.30 - 21.00
Maurizio L.
Ju-Jutsu
JU-JITSU
19.30 - 21.00
Stefano S.
Maurizio L.
20.00 - 21.00Ju-Jutsu
JU-JITSU
20.00 - 21.30
Stefano S.
Maurizio L.
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
13.00 - 14.00Fitness Core Mobility
13.00 - 13.40
Michael A.
Fitness Core Mobility
13.00 - 13.40
Michael A.
Fitness Core Mobility
13.00 - 13.40
Michael A.
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

No class hours available!
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
19.00 - 20.00Power Games
19.00 - 00.00
Stefano S.
Power Games
19.00 - 20.30
Stefano S.
Power Games
19.00 - 20.30
Stefano S.
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00 - 10.00Fitness Postural
09.00 - 09.50
Stefano S.
Fitness Postural
09.00 - 09.50
Stefano S.
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00Fitness Postural
13.00 - 13.50
Stefano S.
Fitness Postural
13.00 - 13.50
Stefano S.
Fitness Postural
13.00 - 13.50
Stefano S.
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
14.00 - 15.00Mixofitness
14.30 - 15.30
Gabriele G.
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00Mixofitness
19.30 - 20.30
Gabriele G.
Mixofitness
19.30 - 20.30
Gabriele G.
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
15.00 - 16.00Mixodance Teen
15.30 - 16.30
Gabriele G.
Mixodance Teen
15.30 - 16.30
Gabriele G.
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00Mixodance Teen
18.30 - 19.30
Gabriele G.
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
15.00 - 16.00Mixodance Senior
15.30 - 16.30
Gabriele G.
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00Mixodance Senior
20.30 - 22.00
Gabriele G.
Mixodance Senior
20.30 - 22.00
Gabriele G.
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
16.00 - 17.00Mixodance 3
16.30 - 17.30
Gabriele G.
17.00 - 18.00Mixodance 3
17.40 - 18.35
Gabriele G.
Mixodance 3
17.40 - 18.35
Gabriele G.
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
17.00 - 18.00Mixodance 4
17.30 - 18.30
Gabriele G.
18.00 - 19.00Mixodance 4
18.35 - 19.30
Gabriele G.
Mixodance 4
18.35 - 19.30
Gabriele G.
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
18.00 - 19.00Judo Bimbi B (9-11)
18.05 - 19.00
Vincenzo M.
Judo Bimbi B (9-11)
18.05 - 19.00
Samantha M.
Judo Bimbi B (9-11)
18.05 - 19.00
Vincenzo M.
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
19.00 - 20.00Judo Ragazzi (12-17)
19.00 - 20.00
Vincenzo M.
Judo Ragazzi (12-17)
19.00 - 20.00
Andrea T.
Judo Ragazzi (12-17)
19.00 - 20.00
Giovanni T.
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
20.00 - 21.00Judo Adulti (18+)
20.00 - 21.30
Massimiliano B.
Judo Adulti (18+)
20.00 - 21.30
Alessandro S.
Judo Adulti (18+)
20.00 - 21.30
Massimiliano B.
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00 - 11.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
SOFT PER TUTTI
10.00 - 10.50
Fausto V.
Alberto S.
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
IMMORTALE
13.00 - 13.50
Fausto V.
Alberto S.
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
SOFT PER TUTTI
15.00 - 15.30
Fausto V.
Alberto S.
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
BIMBI E RAGAZZI
18.00 - 18.45
Fausto V.
INDOOR CYCLING (SPINNING)
BIMBI E RAGAZZI
18.00 - 18.45
Alberto S.
19.00 - 20.00INDOOR CYCLING (SPINNING)
PER ADULTI
19.10 - 20.00
Fausto V.
INDOOR CYCLING (SPINNING)
PER ADULTI
19.10 - 20.00
Alberto S.
Click on the class name to get additional info
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
17.00 - 18.00Judo Bimbi A (6-8)
17.10 - 18.00
Samantha M.
Judo Bimbi A (6-8)
17.10 - 18.00
Vincenzo M.
Judo Bimbi A (6-8)
17.10 - 18.00
Samantha M.
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday